Święto Kina – zgarnij bilet za 12 złotych!

Może nie nazwiemy kina drogą rozrywką, ale chcąc wybrać się na jakiś seans w weekend, cierpimy. Ceny biletów szczególnie w te wolne dni idą w górę. I nagle okazuje się, że może lepiej zmienić plany i do kina to jednak wybrać się w tygodniu. Ale czy zawsze musi tak być?


Rusza Święto Kina, wielki dzień dla kinomaniaków i wszystkich tych którzy lubią wybrać się do kina, tak po prostu, dla rozrywki. W dniach 15 i 16 grudnia (czyli w najbliższy weekend!) bilety do kina będzie można zdobyć za 12 złotych

Kina w całej Polsce postanowiły połączyć siły i niezależnie od lokalizacji umożliwić wszystkim udział w wydarzeniu. To akcja, o której śmiało można powiedzieć, że jest ponad podziałami. Przyłączyły się do niej największe sieci kin: Cinema 3D, Cinema City, Helios i Multikino, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie warto być tego dnia przejrzyj specjalnie przygotowaną mapę i zobacz, które kino w twoim mieście przyłączyło się do akcji. Taką rozpiskę znajdziesz w Mapie Kin klikając tutaj.

W kinach możemy już zobaczyć Fugę w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, a także Eter Krzysztofa Zanussiego. W niektórych miejscach załapiecie się jeszcze na 7 uczuć Marka Koterskiego, Zimną wojnę Pawła Pawlikowskiego czy Kler Wojtka Smarzowskiego. Więc naprawdę warto dobrze poszukać, żeby wśród wszystkich filmów trafić na polskie perełki.Organizatorzy: Cinema 3D, Cinema City, Helios, Multikino
Partnerzy: Filmweb, Polski Instytut Sztuki FilmowejTVN


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autor: Agnieszka Kobroń

Autor: Agnieszka Kobroń

Moja strona o TEATRZE

PAMIĘTAJ!

Wszystkie publikowane treści są moją własnością, o ile nie napisano inaczej. Proszę nie kopiować i nie rozpowszechniać ich bez mojej zgody.